Archiv kulturních a sportovních akcí v Úněticích www.unetice.cz    
       
                 
2016              
leden              
                   
14. 1. čtvrtek 17:00 Rajčůr Stromkopálení  
                   
23. - 24. 1. sobota -- -- Masopust  
                 
únor              
                 
                 
                 
březen              
                   
19. 3. sobota -- Holý vrch Keltský telegraf  
                 
duben              
                   
24. 4. neděle 14:00 Dvorky  
                 
květen              
                   
21. 5. sobota 9:00 Hřiště Volejbalový PALL - MALL  
                   
21. 5. sobota -- -- Únětická 12° - přespolní běh  
                   
22. 5. neděle 10:00 Hřiště Turnaj petanque - Kulový král UBU  
                 
červen              
                   
5. 6. neděle -- Sokolovna Divadlo Sklep  
                   
12. 6. neděle -- Sokolovna Dětský divadelní spolek z Úholiček - Pipi Punčochatá  
                   
25. 6. sobota -- Hřiště Nohejbalový turnaj  
                 
červenec              
                   
29. - 31. 7. pá-ne -- Pivovar Ukulele festival  
                 
srpen  
                   
13. 8. sobota -- -- Posvícení  
                 
září              
                   
2. - 4. 9. pá-ne -- -- Tichý Jelen  
                   
10. 9. sobota -- -- Slavnosti Pravého a Levého břehu  
                   
23. 9. pátek 18:30 Sokolovna Žonglérský workshop  
                 
říjen              
                   
2. 10. neděle -- -- Vítání únětických občánků  
                   
8. 10. sobota -- -- Únětická 10° – přespolní běh  
                 
listopad              
                   
5. 11. sobota 17:00 -- Lampionový průvod  
                   
17. 11. čtvrtek -- -- Svátek v Pivovaru a Vánoční speciál  
                   
26. 11. sobota -- -- Obecní ples  
                 
prosinec              
                   
3. - 4. 12. so/ne -- -- Adventní trhy  
                   
4. 12. neděle -- -- Rozsvícení vánočního stromku a knížní trh  
                   
17. 12. sobota Sokolovna Rybova mše  
                 
2015              
leden              
                   
17.1. sobota 17.00 Rajčůr Pálení stromků  
                 
únor              
                   
5.2. čtvrtek 20:00 U Lasiků ÚFO ženám - Lola běží o život  
                   
6.2. pátek 19:30 U Lasiků Koncert skupiny HERKY  
                   
12.2. čtvrtek 20:00 U Lasiků ÚFO ženám - Ida  
                   
14.2. sobota -- všude Masopust  
                   
19.2. čtvrtek 20:00 U Lasiků ÚFO ženám - Mata Hari  
                   
20.2. pítek 19:300 U Lasiků Místa vzdálená i blízká: Afganisatan - O misi vojenské i divadelní  
                   
26.2. čtvrtek 20:00 U Lasiků ÚFO ženám - Železná lady, bez kompromisu  
                 
březen              
                   
21.3. sobota 20hod. Holý vrch Keltský telegraf  
                   
27.3. pátek 16-18 U Lasiků Velikonoční trhy dětí  
                 
duben              
                   
10.4. pátek 20.00 sokolovna Otevření restaurace Eliška - Klozet: jednoaktovku ma?arské autorky Katalin Thuróczy  
                   
24.4. pátek 18.00 U Lasiků Koncert Chilli Papas  
                   
25.4. sobota 14.00 pivovar Oslava 70. výročí konce II. světové války  
                   
26.4. neděle 14-17 hod Únětické dvorky  
                   
30.4. čtvrtek 18.00 U Fořtu Čaroděnice  
                 
květen              
                   
1.5. pátek 15.00 Prvomájové hudební odpoledne  
                   
8.5. pátek 12.00 pivovar Únětické kování  
                   
14.5. čtvrtek 19.00 pivovar 4. Výročí první várky  
           
23.5. sobota Únětická 12° přespolní běh  
                   
30.5. sobota sokolovna Volejbalový turnaj příchozích "Pall-mall"  
                 
červen              
                   
6.6. sobota 9 hod Holý Vrch Dětský den  
                   
7.6. neděle 14:00 sokolovna Sportovní nedělní odpoledne před Besídkou divadla SKLEP  
                   
7.6. neděle 19:15 sokolovna Besídka divadla Sklep  
                   
13.6. sobota -- pivovar Výročí znovuotevření pivovaru  
                   
14.6. neděle 9:30 sokolovna Kulový král UBU  
                   
14.6. neděle 9:00 Kulový král UBU - 17. ročník turnaj v petanque  
                   
23.6. úterý -- -- Slunovrat s únětickými seniory  
                   
27.6. sobota 9:00 sokolovna Nohejbalový turnaj dvojic  
                 
srpen              
                   
15.-16.8. sobota -- -- Posvícení  
                 
září              
                   
12.9. sobota Slavnosti Pravého a Levého břehu  
                 
říjen              
                   
3.10. sobota 9:00-15:00 Bleší trh v Roztokách - Tyršovo náměstí  
                   
4.10. neděle -- -- Vítání únětických občánků  
                   
10.10. sobota -- -- Únětická desítka – přespolní běh  
                   
28.10. středa 15:00 -- Setkání u soutoku  
                 
listopad              
                   
7.11. sobota 17:00 -- Lampionový průvod  
                   
21.11. sobota -- -- Obecní ples  
                   
24.11. úterý -- Koncert CK Vocalu - hotel ACADEMIC  
                 
prosinec              
                   
5.-6.12. so/ne -- -- Adventní trhy  
                   
6.12. so/ne -- -- Rozsvícení vánočního stromku  
                   
19.12. sobota Sokolovna Rybova mše  
                 
2014              
leden              
11.1. sobota 10:00 Sokolovna Tříkrálový ping-pongový turnáj  
                   
18.1. sobota 17:00 Rajčůr Pálení stromků  
                 
únor              
                   
5.2. středa 19:30 U Lasiků Místa vzdálená i blízká: Peking  
                   
15.2. sobota -- všude Masopust  
                 
březen              
                   
5.3. středa 19:30 U Lasiků Místa vzdálená i blízká: Tajuplný ostrov  
                   
15.3. sobota 10:00 sokolovna Žonglérský worskhop  
                   
22.3. sobota 20:00 Holý vrch Keltský telegraf na Holém vrchu  
                 
duben              
                   
2.4. středa 19:30 U Lasiků Místa vzdálená i blízká: Altajem v koňském sedle  
                   
4.4. pátek 20:00 U Lasiků Koncert: Kosa Vostra  
                 
květen              
                   
1.5. čtvrtek 15:00 -- Prvomájové hudebná odpoledne  
                   
15.5. čtvrtek 19:00 pivovar 3. výročí první várky  
                   
24.5. sobota 9:00 sokolovna Volejbalový turnaj příchozích "Pall-mall"  
                 
červen              
                   
4.-8.6. čt-ne -- U Lasiků Country Girl Pop-up  
                   
8.6. neděle 19:15 sokolovna Besídka Divadla Sklep  
                   
13.6. pátek 18:00 Kravín Drug Me Fest  
                   
14.6. sobota 13:00 pivovar 3. výročí znovuotevření pivovaru v Úněticích  
                   
22.6. neděle 9:30 sokolovna Kulový král UBU  
                   
22.6. neděle 14:30 pivovar Dětský kabaret ve stodole  
                   
26.6. čtvrtek 19:30 U Lasiků Koncert: Ivan Hlas Trio  
                   
28.6. sobota 9:00 sokolovna Nohejbalový turnaj dvojic  
                 
červenec              
                 
srpen              
                   
16.8. sobota pivovar Únětická vařečkí: Koláčová soutěč  
                   
16.-17.8. so/ne -- -- Únětické posvícení  
                   
30.8. sobota -- sokolovna První ročník únětického míčového sedmiboje  
                 
září              
                   
6.9. sobota 9:00 sokolovna Volejbalový turnaj smíšených družstev  
                 
říjen              
                   
12.10. neděle 17:00 sokolovna Dětský muzikál: Prastarý příběh lásky  
                   
18.10. sobota 13:00 -- Únětický archeologický festival  
                   
23.10. čtvrtek 16:00 U Lasiků Vyřezavání dýní  
                 
listopad              
                   
1.11. sobota 17:00 Ke stříbrníku 75/9 Lampionový průvod  
                   
15.11. sobota 10:00 pivovar Naražení Vánočního speciálu  
                   
22.11. sobota 20:00 sokolovna Obecní ples  
                 
prosinec              
                   
7.12. neděle 10:00 U Lasiků Předvánoční knihkupectví  
                   
7.12. so/ne 16:00 u kostela Rozsvícení vánočního stromku  
                   
20.12. sobota Sokolovna Rybova mše  
                 
2013              
leden              
                   
19.1. sobota 10:00 Sokolovna Tříkrálový ping-pongový turnáj  
                   
22.1. úterý 18:00 Rajčůr Pálení stromků  
                 
únor              
                   
6.2. středa 20:00 U Lasiků Místa vzdálená i blízká: Kde začíná Evropa  
                   
8.2. pítek 18:00 sokolovna O čtyřech flétničkách  
                   
9.2. sobota -- všude Masopust  
                 
březen              
                   
13.3. středa 20:00 U Lasiků Místa vzdálená i blízká: Kamerun  
                   
16.3. sobota 16:00 sokolovna Lev a myš  
                   
24.3. neděle 15:00 pivovar O pejskovi a kočičce a jejich dobrodružstvích  
                 
duben              
                   
1.4. pondělí 15:00 pivovar Nezbedné pohádky  
                   
7.4. středa 20:00 U Lasiků Místa vzdálená i blízká: Kamčatka  
                   
13.4. sobota 10:30 pivovar Do pedálů s rekordmanem  
                   
30.4. íterý 17:00 Kravín Čarodějnice - koncert  
                   
30.4. íterý 18:00 U Fořtu Čarodějnice - oheň  
                 
květen              
                   
1.5. středa 15:00 Pivovar/U Lasiků Prvomájové hudebná odpoledne  
                   
15.5. středa 18:00 pivovar 2. výročí první várky  
                   
25.5. sobota 9:00 sokolovna Volejbalový turnaj příchozích "Pall-mall"  
                 
červen              
                   
8.6. sobota 9:00 střelnice Dětský den s myslivci  
                   
9.6. neděle 19:15 sokolovna Besídka Divadla Sklep  
                   
9.6. neděle 19:15 sokolovna První český ukelele festival  
                   
11.6. sobota 11:00 pivovar Oslava Únětického pivovaru  
                   
16.6. neděle 9:00 sokolovna Kulový král UBU  
                   
24.6. pondělí 15:30 sokolovna Setkání seniorů v době letního slunovratu  
                   
26.6. středa 17:00 sokolovna Dvě komediální pohádky pro děti a dospělé  
                   
29.6. sobota 9:30 sokolovna Nohejbalový turnaj dvojic  
                 
červenec              
                   
11.-14.7. čt-ne -- U Lasiků Country Girl Pop-up  
                   
31.8. sobota -- -- Ukulele festival  
                 
srpen              
                   
17.-18.8. so/ne -- -- Únětické posvícení  
                   
17.8. sobota -- pivovar Únětická vařečkí: Koláčová soutěč  
                 
září              
                   
19.9. čtvrtek 19:00 U Lasiků Koncert: ASPM  
                   
22.9. neděle 10:00 pivovar Turnaj v petanque  
                   
14.9. sobota 10:00 přívoz Slavnosti Pravého a Levého břehu  
                   
25.-28.9. čt-so -- U Lasiků Country Girl Pop-up  
                   
28.9. sobota 20:00 kravín Koncert: Sto zvířat  
                 
říjen              
                   
11.10. pátek -- U Lasiků Dýňobraní U Lasíků  
                   
12.10. sobota 10:00 pivovar Únětická desítka – přespolní běh  
                   
17.10. čtvrtek 18:30 pivovar Koncert: Brondby Bigband  
                   
19.10. sobota 10:00 sokolovna Žonglérský worskhop  
                 
listopad              
                   
2.11. sobota 17:00 Ke stříbrníku 75/9 Lampionový průvod  
                   
16.11. sobota 20:00 sokolovna Obecní ples  
                   
30.11. sobota 10:00 piovvar Adventní trhy  
                   
30.11. sobota 16:00 sokolovna Jak flétničkovi návštívili Ječíška  
                 
prosinec              
                   
5.12. čtvrtek 17:30 Sokolovna Mikulášská nadílka pro děti  
                   
8.12. neděli 10:00 U Lasíků Vánoční knihkupectví  
                   
14.12. sobota -- Sokolovna Rybova mše  
                   
28.12. sobota 16:30 kostel Vánoční koncert "Gloria in excelsis Deo"  
                 
2012              
leden              
                   
7.1. sobota 9:00 Sokolovna Tříkrálový ping-pongový turnáj  
                 
únor              
                   
11.2. sobota 13:00 Atelier Roztoč Dílna: Výroba masopustních masek  
                   
12.2. neděle 10:00 Atelier Roztoč Dílna: Kašírované masky  
                   
18.2. sobota 12:00 všude Masopust  
                   
29.2. středa 19:30 U Lasiků Místa vzdálená i blízká: Papua Nová Guinea  
                 
březen              
                   
17.3. sobota 18:00 sokolovna Don Quijote de la Ancha  
                   
25.3. neděli 10:30 u kapličky Spálení Moreny  
                 
duben              
                   
1.4. neděli 19:15 sokolovna Kamdeš?!  
                   
4.4. středa 19:30 U Lasiků Místa vzdálená i blízká: Velikonoce v středověkém umění  
                   
30.4. pondělí 17:00 Kravín Čarodějnice  
                 
květen              
                   
9.5. středa 20:00 U Lasiků Místa vzdálená i blízká: Norsko  
                 
červen              
                   
2.6. sobota 9:00 sokolovna Volejbalový turnaj příchozích "Pall-mall"  
                   
10.6. neděle 19:15 sokolovna Besídka Divadla Sklep 2012  
                   
14.6. Čtvrtek 19:30 Kravín Legenda o nebohém Jindřichovi  
                   
16.6. sobota 11:00 pivovar 1. výročí znovuotevření pivovaru v Úněticích  
                   
23.6. sobota 9:30 sokolovna Nohejbalový turnaj dvojic  
                   
29.6. pátek 18:00 Kravín Drug Me Fest  
                 
červenec              
                   
1.7. neděle 9:30 sokolovna Kulový král UBU  
                 
srpen              
                   
18.8. sobota pivovar Únětická vařečkí: Koláčová soutěč  
                   
18.-19.8. so/ne -- Únetice Únetické posvícení  
                 
zárí              
                   
8.9. sobota sokolovna Volejbalový turnaj smíšených družstev  
                   
15.9. sobota 10:00 přívoz Slavnosti pravého a levého břehu Vltavy 2012  
                 
říjen              
                   
6.10. sobota 19:00 Kravín Dont Stop Tour  
                   
7.10. neděle 15:00 špejchar Vítání únětických občánků  
                   
13.10. sobota 9:30 pivovar Únětická 10°  
                 
listopad              
                   
3.11. sobota 19:30 pivovar Koncert finské hudby  
                   
3.11. sobota 16:00 -- Lampionový průvod  
                   
10.11. sobota 16:00 sokolovna Divadlo pro děti  
                   
17.11. sobota 20:00 Sokolovna Obecní ples  
                   
24.11. sobota 20:00 Kravín Divadlo DNO – IDOLLS a kapela SEN  
                 
prosinec              
                   
6.12. Pátek 16:00 Sokolovna Mikulášská nadílka pro děti  
                   
8.-9.12. so/ne 11-17 pivovar Adventní trhy v pivovaru  
                   
22.12. sobota 16:45 sokolovna Vánoční mše J.J. Ryby  
                   
31.12. pondělí 22:00 pivovar 1.ročník zábavného SILVESTROVSKÉHO TURNAJE V PÉTANQUE  
                 
2011              
červen              
                   
25.6. sobota 9:00 sokolovna 15. ročník nohejbalového turnaje dvojic  
                 
červenec              
                   
24.-26.7 pa/ne -- -- Ukulele festival  
                 
září              
                   
4.9. neděle 19:30 U Lasiků Koncert kapely Snake Eaters  
                   
17.9. sobota 10:00 přívoz I. ročník Slavnosti pravého a levého břehu  
                 
listopad              
                   
11.11. pátek 17:00 sokolovna BAJAJA - Teátr Víti Marčíka  
                   
12.11. sobota 20:00 Sokolovna Obecní ples  
                   
12.11. sobota 19:30 Kravín Koncert  
                 
prosinec              
                   
3.12. sobota 20:00 Sokolovna Mikulášská taneční zábava  
                   
4.12. neděle 17:00 Sokolovna Mikulášská nadílka pro děti  
                   
16.12. sobota Sokolovna Rybova mše  
                   
17.-18.12. so/ne 11-17 pivovar Malé vánoční trhy  
                   
17.12. sobota 17:00 pivovar finále 1.ročníku "Únětické šipky"  
                   
18.12. neděle 10:00 pivovar 1.ročník vánočního kulového krále UBU  
                   
21.12. středa 16:30 sokolovna Vánoční besídka s Dětským Kabaretem